Kilka drobnych błędw

1.Mimo robienia tego na czym polegały "Wyzwania Klubu" w grze "Rayman Legends" na Uplay wciąż widnieje, że ani jedno nie jest ukończone, przez co nie mogę odebrać unitw, doświadczenia czy odznak (włącznie z tą za odpalenie po raz pierwszy gry, mimo, że mam przegrane w niej kilka dobrych godzin!).

Problem jest tylko z wyzwaniami, bo osiągnięcia normalnie otrzymuję.

Na pewno nie jest to wina mojego internetu, bo mam dobry zasięg i w innych grach nie mam problemw z nie zaliczeniem przez Uplay wyzwań.

2.W "Nagrodach Klubu" do gry "Far Cry 3: Blood Dragon" mam nieodblokowany soundtrack z gry, mimo, że dobrze pamiętam, że go odblokowywałem, co nawet widoczne jest w "Historii transakcji Ubisoft Club", na dodatek mam odznakę "Pieniądze na stł!" za zdobycie wszystkich nagrd.

Dodatkowe bledy

3.Na moim profilu sa nieaktualne dane, wedlug to ktrych posiadam mniej gier w bibliotece niż rzeczywiscie mam, wiele gier ma status "jeszcze nie grano" mimo, ze mam w nich przegrane po kilkadziesiat godzin i na dodatek wyświetla, ze ostatnio grana przeze mnie gra była ta w ktrą gralem rok temu.

4.Nie moglem opublikowac tego komentarza z polskimi znakami, bo wyskakiwal mi blad ;p