PVP dz / konflikt

Moja frustracja osiagnela w dniu dzisiejszym maksymalny poziom . Dlatego chce opisac i szukac porady od was dlaczego tak sie dzieje na pvp.

Na poczatku statystyki postaci

Hit critical chance : 60 % Vector SBR / 45 % shotgun Rocn n' Roll
    Critical Hit Damage 162,5 %
    Headshot dmg 62.4

Armor 850k - 1 Miliona ( W zaleznosci co ubiore )

Latency w grze od 40-50 ms.

Teraz do wlasciwego tematu. Podczas rozgrywki czy to na dz lub konflikcie w 90% meczy przeciwnicy zabijaja mnie w 1-2 sek z gorszymi statystykami postaci. Nawalaja we mnie jak by mieli jakiegos aimbota , no doslowanie jak sie tylko pojawie schodze raz dwa. Natomiast jak ja strzelam czy to w korpus czy to w glowe, czesto jest tak ze nie zabije kolesia a nawet nie zjade mu pancerza do zera..... Po mimo ze strzelam z bliskiej odleglosci 20-40 metrow.
    Szale przelala dzisiejsza sytuacja kolesia z sweet dreams.
    Ile razy wpadalem na typa sciagal mnie na 2-3 strzaly. Gdzie ja testujac typowy build dps z shotguna ktory powinien miazdzyc ludzi 2 strzalami nie bylem ich w stanie zabic. Pojedynki takim buildem testowalem na krotkich oczywiscie dystansie. Jest to dla mnie jednoznacza sytuacja ze cos jest nie tak w tej grze. Przy wiekszosci starc moc shotguna nie dawala rady. Moglbym nawet napisac ze smg zniszcze armor przeciwnika o wiele czesciej i szybciej niz strzelba. Co dla mnie jest nie sensowne.

Testowalem rozne inne ubiory typu wiecej armory kosztem dps lecz bez skutku efekty podobne. Na 10 gier(conflikt ) dwie gry sa na wyrownanym poziomie gdzie widac ze nie odstaje od reszty. Natomiast pozostale 8 ewidentnie widac przepasc.

Moze ktos bez zlosliwosc odpowi mi co ja robie zle albo czy gra juz tak jest na dnie ze oszusci uzywaja cheatow bez konsekwencji ? Grajac dz / konflikt mam co raz bardziej przeczucie ze jest w nich wiecej cheaterow niz normalnych ludzi z ktorymi da sie pograc na uczciwych warunkach.

Originally Posted by PanKropka85 Go to original post
    Moja frustracja osiagnela w dniu dzisiejszym maksymalny poziom . Dlatego chce opisac i szukac porady od was dlaczego tak sie dzieje na pvp.

Na poczatku statystyki postaci

Hit critical chance : 60 % Vector SBR / 45 % shotgun Rocn n' Roll
    Critical Hit Damage 162,5 %
    Headshot dmg 62.4

Armor 850k - 1 Miliona ( W zaleznosci co ubiore )

Latency w grze od 40-50 ms.

Teraz do wlasciwego tematu. Podczas rozgrywki czy to na dz lub konflikcie w 90% meczy przeciwnicy zabijaja mnie w 1-2 sek z gorszymi statystykami postaci. Nawalaja we mnie jak by mieli jakiegos aimbota , no doslowanie jak sie tylko pojawie schodze raz dwa. Natomiast jak ja strzelam czy to w korpus czy to w glowe, czesto jest tak ze nie zabije kolesia a nawet nie zjade mu pancerza do zera..... Po mimo ze strzelam z bliskiej odleglosci 20-40 metrow.
    Szale przelala dzisiejsza sytuacja kolesia z sweet dreams.
    Ile razy wpadalem na typa sciagal mnie na 2-3 strzaly. Gdzie ja testujac typowy build dps z shotguna ktory powinien miazdzyc ludzi 2 strzalami nie bylem ich w stanie zabic. Pojedynki takim buildem testowalem na krotkich oczywiscie dystansie. Jest to dla mnie jednoznacza sytuacja ze cos jest nie tak w tej grze. Przy wiekszosci starc moc shotguna nie dawala rady. Moglbym nawet napisac ze smg zniszcze armor przeciwnika o wiele czesciej i szybciej niz strzelba. Co dla mnie jest nie sensowne.

Testowalem rozne inne ubiory typu wiecej armory kosztem dps lecz bez skutku efekty podobne. Na 10 gier(conflikt ) dwie gry sa na wyrownanym poziomie gdzie widac ze nie odstaje od reszty. Natomiast pozostale 8 ewidentnie widac przepasc.

Moze ktos bez zlosliwosc odpowi mi co ja robie zle albo czy gra juz tak jest na dnie ze oszusci uzywaja cheatow bez konsekwencji ? Grajac dz / konflikt mam co raz bardziej przeczucie ze jest w nich wiecej cheaterow niz normalnych ludzi z ktorymi da sie pograc na uczciwych warunkach.
    Strzelba jest najgorszą bronią w Division 2 - nawet legendarna "Kołysanka" nadaje sie jedynie do zabijania natychmiastowego... ale nie lufą tylko kolbą i to pomniejszych wrogów ponizej elity. Cały sekres kryje się w szybkostrzelkości i zasięgu broni. W których to dwóch kwestaiach strzelba ma najgorsze parametry.
    W PvP królują AR czyli szybkostrzelne karabiny szturmowe które mają szybkostrzelność pistoletów maszynowych i zasięg karabinów maszynowych, a przy tym maja stabilność i celność lepszą i od pistoletów, i od karabinów maszynowych. Nie polecam wolnostrzelnych AR jak np kałasznikow - które co prawda mają dużą moc ale za to szybkostrzelność 600 - 650 jest niewystarczająca do szybkiego pokonania przeciwnika.Dobrym przykładem jest Famas 2010 z szybkostrzelnością 900 RPM.
    Zamiast testować sztucznie broń włącz sobie po prostu zakładke stystyk i zobacz jakie obrażenia zadaje dana broń w PvP anstepnie pomnóż te obrażenia razy szybkostrzelność - bardzo szybko zorientujesz się jaka broń faktycznie ma największy DPS w rozgrywce PvP.

Dzieki ale nie chodzilo mi o to ktora bron jest najlepsza . Te rzeczy o ktorch pisales wiem i jestem swiadom. Nie gram w ta gre od niedawna . Denerwuje mnie jedynie takie sytuacje jak opisalem. Na wiekszosc spotkan z innymi graczami gine predzej niz oni. Tu nie moze byc mowy o tym ze moj sprzet albo skill jest za slaby. Mam podobne statystyki do innych graczy. Rowniez az tak stary nie jestem aby moja reakcja byla na tyle wolna zeby w 80-90% ginac za kazdym razem.

Co do strzelb nie zgodze sie , skoro inni potrafią zdjac mnie 2-3 strzalami to oznacza ze ma potencjal. Uzywam aktualnie Vector SBR ktora jest dobra do szybkiego zabijania. Problem pojawia sie ze np strzelajac z 10 metrow do kolesia/i on/i mnie zabija szybciej (np posiadajac Pestilence).

Dzieki ale nie chodzilo mi o to ktora bron jest najlepsza . Te rzeczy o ktorch pisales wiem i jestem swiadom. Nie gram w ta gre od niedawna . Denerwuje mnie jedynie takie sytuacje jak opisalem. Na wiekszosc spotkan z innymi graczami gine predzej niz oni. Tu nie moze byc mowy o tym ze moj sprzet albo skill jest za slaby. Mam podobne statystyki do innych graczy. Rowniez az tak stary nie jestem aby moja reakcja byla na tyle wolna zeby w 80-90% ginac za kazdym razem.

Co do strzelb nie zgodze sie , skoro inni potrafią zdjac mnie 2-3 strzalami to oznacza ze ma potencjal. Uzywam aktualnie Vector SBR ktora jest dobra do szybkiego zabijania. Problem pojawia sie ze np strzelajac z 10 metrow do kolesia/i on/i mnie zabija szybciej (np posiadajac Pestilence).
    Napisałeś co uzywać i że To nie działa, więc zrozumiałem że oczekujesz porady. Ja mam 1200 godzin w Division 1 oraz 2050 godzin w Divisin 2... ale być może nie wiem czego Ty oczekujesz po tej grze. Polecam poczytac forum w wersji angielskiej... moze wtedy zrozumiesz że NIKT poważnie nie traktuje rywalizacji w DZ lub konfliktach. Liczba nierzetelnych (nazwijmy to delikatnie) graczy jest tak frustrujaca że połowa wszystkich miłosników The Division w ogóle nie wchodzi do DZ.Resztę dośpiewaj sobie sam. Ja pomimo topowego wyposażenia żadko kiedy zapuszczam sie w konfrontację (DZ) samemu. Kamperzy i chiterzy wallhaki są tam na pożądku dziennym i jak lubisz wyzwania ... to twoja sprawa, ale musisz być na odpowiednio przygotowany

Przede wszystkim wszystkie bronie egzotyczne sa bardziej egzotyczne niż praktyczne... to po prostu inny (może ciekawszy) styl walki - ale z pewnością nie sa one bardziej śmiertelne od zwykłych mocnych konstrukcji które możesz sobie sam wystugać na warsztacie

Jednak po kilku tygodniowych dniach grania stwierdzam ze sewrery uplay sa do bani. Division 2 jak i for honor sa grami gdzie transfer danych ma znaczenie . Niestety przez "koslawe serwery" nie mam mozliwosci nadrabiac wolnego transfery przed innymi graczami. Ubolewam nad tym gdyz nie jestem osoba mieszkajaca na zadupiu gdzie mozna miec problemy z siecia. Szkoda, gra ma potencjal jednak na wady sieciowe nie nadaje sie na grane pvp \. Pve jak najbardziej tak. Do pvp im daleko niestety.....

Jednak po kilku tygodniowych dniach grania stwierdzam ze sewrery uplay sa do bani. Division 2 jak i for honor sa grami gdzie transfer danych ma znaczenie . Niestety przez "koslawe serwery" nie mam mozliwosci nadrabiac wolnego transfery przed innymi graczami. Ubolewam nad tym gdyz nie jestem osoba mieszkajaca na zadupiu gdzie mozna miec problemy z siecia. Szkoda, gra ma potencjal jednak na wady sieciowe nie nadaje sie na grane pvp \. Pve jak najbardziej tak. Do pvp im daleko niestety.....
    Pamiętaj że serwer gry jest przypisany do lidera grupy. Wię grając w grupie, grasz na serwerze który jest przypisany do "dowódcy" - oczywiście to nie dotyczy przypadku gdy sam jesteś dowódcą grupy lub grasz indywidualnie... choć to też nie do końca prawda. Gdyż serwery rozgrywek grupowych są "uniwersalne"... podejrzewam że europejskie serwery są w Holandii lub Belgii... ale możesz też trafić na serwer azjatycki lub ólnocnoamerykanski
    Polecam zapoznać się pomocami:
    https://support.ubisoft.com/pl-pl/Fa...vision-2-TCTD2
    https://www.youtube.com/watch?v=fYa2JE6SJXA