Witam państwa....
Bardzo się ciesze, że wypuszczacie tak wspaniałe gry z serii Assassins Creed. Zgłaszam się do państwa z problemem dotyczącym nie odblokowanych osiągnięć w Xbox Live. Najprawdopodobniej grając podczas awarii Xbox Live nie odblokowały mi się następujące osiągnięcia w grze Assasins Creed Odyssey
na Xbox One X :"WYJĄTKOWOŚĆ" ; "WIĘCEJ MOCY" ; i jedno sekretne najprawdopodobniej za pokonanie bossa końcowego z DLC2 Hadesa! Bardzo proszę Was o pomoc czy coś się da z tym zrobić? Spodziewałem się, że jak usługa XBL wrci do normy to te osiągnięcia wskoczą....ale tak się nie stało...Skończyłem już DLC atlantydę a tamte dalej nie wskoczyły.....bardzo mi zależy gdyż jestem zbieraczem osiągnięć i zamierzam przejść grę na 100 %.....gra jest bardzo długa.....więc nie wyobrażam sobie sytuacji przechodzenia jej od nowa.....PROSZĘ O POMOC i czekam na państwa odpowiedź ....mj Gamer tag XBL : Adam ZeT email: djatak@op.pl
Mam nadzieję, że da się coś z tym problemem zrobić Czekam na odpowiedź i pozdrawiam serdecznie :
Adam