Serwery padają

Wiadomość do supportu, prosili by wstawić na forum.
    Ta gra robi się żałosna. Przez cały dzień grania nie było żadnego laga, nic kompletnie. Jednak przecież nie może być tak pięknie. Przed chwilą rozbrajiłem defuser, ale gra stwierdziła że tego nie zaliczy, więc powtrzyłem to, ale kochane serwery stwierdziły że jednak rozłączą mnie z meczu, bez żadnego powodu, ping miałem stabilny taki jak zawsze około 50. Przez to że gra stwierdziła że sobie że mnie żartuje i wyrzuci mnie w meczu w momencie od ktrego dosłownie zależało zwycięstwo przegraliśmy mecz. Nie wiem co Ubisoft robi z tą grą, ale jak dawniej nie było nigdy takich problemw serwerami, ktre już chyba zgłaszam 3 raz w ciągu jakiegoś miesiąca, a to o czymś znaczy to teraz jest ich pełno. Oczywiście jakbym zgłaszał to za każdym razem to bym częściej pisał niż grał bo to dosłownie zdarza się codziennie, czasem nawet kilka razy, zazwyczaj są to po prostu zwykłe lagi przez ktre nikt nie może się ruszać. To da się jeszcze przeżyć, ale kiedy nagle przez serwery zaczyna usuwać graczy z meczu co zazwyczaj skutkuje porażką, to chyba jest coś nie tak. Oczywiście występują jeszcze takie sytuacje gdzie całą drużynę wyrzuci z meczu ( to już jest 1 przegrana runda na spokojnie jak nie dwie) oraz takie gdzie usuwa wszystkich graczy z meczu, co nie jest takie najgorsze bo nikt nie traci na tym punktw, a jedynie swj czas, ktrego też trochę szkoda. Mam nadzieję, że Ubisoft w końcu potraktuje graczy poważnie i zamiast wypuszczać kolejne przepustki bitewne za 40 zł( są one oczywiście spoko opcją ale myślę że są inne priorytety na ten moment jak patrzę co się ostatnio dzieje) zrobi coś lepszego dla graczy i postawi lepsze serwery, ktre pozwolą graczom na tak potrzebny komfort rozgrywki i fun ktry można z niej czerpać (skutecznie umożliwiają to ciągłe lagi). Mam nadzieję, że w końcu zrobicie coś z tą grą i naprawicie tak bardzo utrudniające rozgrywkę błędy.

unk4ss's Avatar Senior Member
    No to muszę przyznać, że support ma fantazję....
    To forum jest martwe. Za czasw, kiedy był tu jeszcze moderator z ubi, jedyną pomocą był tekst " Skontaktuj się proszę z naszą pomocą techniczną " i oczywiście nr telefonu etc. Może na zagranicznych forach jakaś pomoc istnieje, ale nas (i Polakw, i generalnie graczy) mają po prostu w dupie.Przykro mi