Watch dogs 2

Nie otrzymałem darmowego egzemplarza gry watch dogs 2 mimo zarejestrowania się na ubisoft forward.
    Czy jest jakiś określony czas czekania?

Problem z Watch Dogs 2

Cześć, widzę że ty masz ten sam problem co ja. Też nie dostałem kopii Watch Dogs 2 pomimo zarejestrowania się. I teraz nie mam dostępu pomimo "Please visit the link below to register before July 16th 08.59 am CEST.", tłumacząć "Proszę odwiedzić link poniżej, żeby zarejestrować się przed 16 lipca 08:59 CEST".

Na głownej stronce jest napisane kopia tekstu poniżej:
    "Thank you for tuning in to Ubisoft Forward!
    You can register to receive the rewards previously offered during the Ubisoft Forward event. Please visit the link below to register before July 16th 08.59 am CEST.

After registering you will soon receive your free PC copy of Watch Dogs 2 in your Uplay PC library. The other in-game rewards will be available in the relevant games. Be aware that the rewards will be granted in waves and should arrive by the end of the week,

Thank you for your participation!"

Odbiór jest do 16 lipca dlaczego więc link nie działa. w polskiej pomocy jest 15 lipca, dlaczego takie rozbieżności celowe wprowadzanie w błąd. Przez ten błąd nie mogę odebrać ponieważ link nie działa.
    W dziale pomocy brak możliwości tego zgłoszenia