Problem z zacinaniem siĘ gry w przypadkowych momentach

Witam,

Kiedy zakupiłem grę na platformie Steam, nie było z nią żadnych problemów- gra chodziła płynnie i bez zastrzeżeń. Zrobiłem sobie miesięczną przerwę i po powrocie gra w zupełnie losowych momentach postanawia mi się przyciąć na kilka sekund. Czasem zdarza się to raz na kilkanaście/kilkadziesiąt sekund (jak w załączonym wideo), a czasami co 5-6 sekund (przycina się tylko obraz, dźwięk działa normalnie), co jest niezmiernie irytujące- a w zasadzie uniemożliwia mi to swobodne i komfortowe granie. Jedyne co się zmieniło od momentu zakupu to to, że NVidia wypuściła nowe sterowniki- wersję 451.67 z dnia 9/07/2020 oraz weszła nowa aktualizacja WIN10.

Co próbowałem już zrobić:
    - bawić się na wszelakie sposoby z ustawieniami graficznymi
    - zmieniać pojedyncze oraz wielokrotne opcje w Panelu Kontrolnym NVIDIA
    - wyłączyłem optymalizację pełnoekranową w zakładce "ZGODNOŚCI" we właściwościach gry
    - przeinstalowałem zarówno sam sterownik jak i grę, usuwając jej pliki z rejestru
    - zwiększałem i zmniejszałem priorytet w Menadżerze Zadań
    - grałem zarówno w trybie pełnoekranowym jak i w oknie/oknie bez ramek
    - gra odpalana oczywiście jako Administrator
    - ogólnie przeczesywałem Google w poszukiwaniu rozwiązania i próbowałem różnych poradników aby to rozwiązać

Żadne z powyższych nie przyniosło żadnego skutku. Czy jesteście mi w stanie jakoś pomóc? Szkoda, żeby gra za którą zapłaciłem, nie dawała mi możliwości swobodnej gry.
    W załącznikach przesyłam nagranie (link YT) oraz pliki DxDiag i MSInfo (jako że nie ma opcji dodania załącznika, wrzucam je w komentarzach do posta). Chętnie skontaktowałbym się z działem pomocy, ale w tygodniu pracuje on w takich godzinach jak ja- a w weekendy w ogóle (bzdurny pomysł w ogóle, żeby jedyną opcją kontaktu z Supportem był live chat, opcja maila czy ticketu również nie byłaby groźna).

https://www.youtube.com/watch?v=AEs-...ature=youtu.be

Tags for this Thread