Centrum danych

Jako iż nie zdążyłem ze edytować mego wpisu przed zamknięciem to poinformuje Was w tym oto temacie.

Jak pisałem tak też zrobiłem, specjalnie zaktualizowałem klienta gry, zalogowałem sie i sprawdzam centrum danych... i tak znienawidzony już przez mą osobę (-1sbr) ukazał się mym "patrałką". Nie wiem co to za serwer ale na pewno nic co powinno łączyć nas Polaków... gdyż pingi tam są od 200 -300 w góre. Odrazu podkreślam ze wszelkie sposoby zamieszone w waszym faq już dawno zastosowałem i nie pomogło.

Dodam jeszcze ze pisze tutaj gdyż support odpisuje po 27 dniach i 3 godzinach ;P a zawarte tam instrukcje zdążyłem sam znaleźć i zastosować ( co wymieniłem wyżej), a i przy okazji jestem ciekaw czy to tylko mnie tak ubi.... nie cierpi czy jest nas więcej;P

że niby co Ci doradzili ? Ja nie mogąc niczego dowiedzieć się z polskiego centrum technicznego postanowiłem zajrzeć na zagraniczne forum i tam bez problemu znalazłem opis jak ręcznie skonfigurować w pliku gry z jakim centrum danych ma łączyć się Twoja gra i to wszystko opisał jeden z prowadzących forum administratorów.

Czyli jednak da się coś w grze i plikach legalnie pogrzebać

W faq mają jak poprawić łacze czy coś, ale to nie działało. Naprawiłem swój problem bez pomocy Supportu bo zanim odpiszą to człowiek na własną ręke znajdzie problem... Ale biernie do gry nie ma co wracać bo jest tylko gorzej zamiast lepiej.