Granie za poŚrednictwem platformy esl

Witam, nie mogąc się doczekać na normalną i wyrwnana rozgrywkę także rankingową zadam inne pytanie, czy jest możliwość rozgrywania meczy na platformie ESL ?
    Jak ma to miejsce w przypadku rozgrywek o awans do finału pro league? A mianowicie chodzi mi o to że w rozgrywce na platformie ESL mamy praktycznie 100% rozgrywkę pozbawioną Haxw i w tedy rozgrywka taka ma sens. Jeżeli jest taka opcja jak pogranie ze swoją drużyną za pośrednictwem ESL to proszę o kilka wskazwek jak to uczynić.

Za konstruktywną odpowiedź będę wdzięczny.

unk4ss's Avatar Senior Member
    ...żeby gracze szukali rozwiązań antycheaterskich...

Sprawdziłem. esl w r6 jeśli chodzi o turnieje jest jak najbardziej ok. Ilość drużyn nie powala, ale jest z kim pograć. Natomiast granie popularnych versusw czyli takich meczykw na szybko - odpada. Brak graczy online. Trzeba by rozpropagować granie versusw na eslu; szczeglnie, że jedną z zasad jest posiadanie włączonego eslowego anticheata. A na eslu dostaje się bana raz na całe konto. Niestety, takie rozpropagowanie gry eslowej leży w gestii w zasadzie tylko Ubi, a jakoś wątpię, czy coś takiego nastąpi.

Liga ma to do siebie, że wymaga określonych godzin; w versusach po prostu wyszukujesz przeciwnika. Niemniej graczy nie ma, więc choć pomysł jest przedni, leży
    I pomimo tego, że r6 jest tak wspaniałą produkcja czas chyba rozejrzeć sie za nowym tytułem z innej stajni... a do ubi wrcić za następne kilkanaście lat; może wtedy się już coś zmieni ?

Na zmiany w ich polityce nie ma co liczyć:P przykładw popełniania tego samego błędu jest wiele więc nawet nie podaje.
    Co do tej platformy to było by wyśmienicie jak by można było sobie popykać nie ujrzawszy "dopalaczy", lecz jak kolega wyżej napisał podejrzewam ze nie będzie takiej opcji