No u mnie przeszła teraz drugi raz kasa i nie wiem czy to w celach weryfikacji płatności czy co?
    bo akktualnie cala subskrypcja wyszła mnie 120zł, mam nadzieje ze to drugie 60zl zostanie zwrcone
     1 people found this helpful

Spotkało mnie dzisiaj to samo, po 3h grania zawiesili subskrypcję.
    Byłem pewien że to losowy problem u mnie, ale skoro więcej osb ma to samo... i nie potrafią tego ogarnąć od tygodnia, to jest to dla mnie nie pojęte.

Szybki update z mojej strony, pomogło albo podanie drugiej karty (wątpię) albo usunięcie polskich znakw z adresu. Fun fact, wcześniej one nie przeszkadzały w kupowaniu gier, ale jak widać przy abonamencie już tak.

Mam dokładnie to samo wykupiłem ubisoft+ i po niecałej godziny gry w Valhalle dostałem informacje, że mj abonament się skończył i mam opcje wykupienia go na nowo a w opcjach od abonamentu mam informacje, że moja płatność ma status suspended. Na czacie na żywo dostałem informacje, że pieniądze powinny zostać zwrcone w ciągu 7 dni i że, mogę poprostu zmienić sposb płatności i powinno przejść więc użyłem nowej karty z innego banku i rwnież pobrało mi ponownie 60 złotych a abonamentu nie dostałem. Jestem teraz stratny 120 złotych...

Jeśli chodzi o samą subskrypcje to korzystam z wielu usług podobnych do ubisoft+ i pierwszy raz zdarzyło mi się, żeby mi dwie karty zablokowało pod rząd nie rozumiem czemu w każdym innym serwisie te karty przechodzą a w ubisoft+ nie.

tan sam problem. Jak by sie ktos z tym uporal dajcie znac...

Mam to samo, Ściągnąłem AC Valhalla oraz WD Legion i jak odpalałem grę to wyskoczyło że subskrypcja wygasła.

basq

Mam to samo

Mam to samo