Moja subskrypcja została zawieszona

Czy ma ktoś z was podobny problem ?? Chce sobie pograć w watch dogs legion ale moja subskrypcja, ktra została opłacona w dniu dzisiejszym nie działa.
     2 people found this helpful

Mama to samo, wczoraj zapłaciłem dziś mam subskrypcje zawiedzoną i chcą pobrać drugi raz kasę.
     1 people found this helpful

Mam to samo, może ktoś pomc?

Ten sam problem

:(

mam to samo wie ktoś kiedy to na prawią ??/

To samo

Napisałem do supportu, masakra..

To samo, pieniądze raz pobrało, pograłem 2h i tyle. Blokada i prośba o dodanie metody płatności, gdzie nie jestem w stanie tego zrobić bo, każda karta jaką sprbuję podpiąć jest podobno zła.

:(

Dostałem takie coś Dzień dobry,

Dziękuję za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta Ubisoft w sprawie dostępu do usługi Ubisoft+.

Uprzejmie informuję, że Pana subskrypcja została zawieszona z powodu błędu w płatności, dlatego też z naszej strony nie została pobrana żadna opłata za subskrypcję na tym koncie.

Natomiast widniejące obciążenie to najprawdopodobniej tymczasowa blokada autoryzacyjna. Blokada autoryzacyjna to praktyka w branży bankowej, polegająca na weryfikowaniu transakcji elektronicznych zainicjowanych kartą debetową lub kredytową i wyświetlaniu tego salda jako niedostępnego. Transakcja zostaje zamrożona na Pana koncie bankowym i zazwyczaj, jeśli płatność się nie powiedzie, kwota zostanie zwrcona na Pana konto w ciągu 5-7 dni roboczych. Jeśli jednak ten proces potrwa dłużej, może być konieczne skontaktowanie się z bankiem.

Sugeruję w tym wypadku, aby zmienił Pan metodę płatności jeśli to możliwe oraz upewnił się, że nowa metoda została ustawiona jako domyślna oraz że w adresie rozliczeniowym nie ma żadnych polskich znakw, a także, aby na karcie nie było limitw na płatności internetowe niższych niż kwota miesięcznej subskrypcji.

Poniżej znajdzie Pan informacje na temat zarządzania subskrypcją Ubisoft+ oraz jak zmienić metodę płatności:
    https://support.ubisoft.com/pl-pl/Faqs/000046923/

W razie pojawienia się dodatkowych pytań lub wątpliwości, pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiam serdecznie,
    Ubi-Crew
    Dział Obsługi Klienta Ubisoft

dalej nic, ciagle zawieszone, sprobowalem zmienic karte i nawet jej nie zaakceptowało

Po około dwch godzinach moja subskrypcja została anulowana a środki na koncie dalej są zablokowane, wysłałem ticket do supportu, zobaczymy jak się z tym uporają... o ile się uporają.
    Żadna metoda płatności nie działa, VISA, Revolut, Paypal... wszystkie są z automatu odrzucane