Watch dogs legion - PS4 - nie mam napisów PL

Hej!
    Kupiłem w UK grę watch dogs legion - pudełko do dystrybucji w Europie Azji i Rosji także nie powinno być problemu z regionem.
    Po włączeniu mam do wyboru napisy w języku jedynie Angielskim i Rosyjskim (ale po wybraniu rosyjskiego wywala, że nie ma zawartości w sklepie)
    Czy to jest błąd? Czy ja coś robię nie tak?
    Dzięki i życzę dużo zdrowia

Racinosky

Mam podobny problem - zmieniłem język na Polski w ustawieniach konta Ubisoft, upewniłem się że mam wybrany język polski w ustawieniach konta Playstation - odinstalowałem i zainstalowałem grę jeszcze raz, niestety to nie pomogło. Wciąż jedynymi dostępnymi językami są angielski i rosyjski. Próbowałem nawet trochę pokombinować i ściągnąć wersję rosyjską - ale podczas próby downloadu, wyskakuje komunikat, że ta wersja językowa nie jest jeszcze dostępna. Ma ktoś jakiś pomysł?

Hej. Tak samo jak ty próbowałem ściągnąć rosyjski, aby sprawdzić czy działa - wyskakuje błąd ( da się tylko napisy ustawić) Mam kontakt s suportem - wykonałem wszystkie kroki (łącznie z odinstalowaniem) i nic nie pomaga. Zobaczymy co odpiszą dalej

Założyłem ticket na angielskim forum - może ktoś nam w końcu odpowie: https://forums.ubisoft.com/showthrea...sing-languages

Jakbyś coś usłyszał, to daj znać w miarę możliwości.

Tak z ciekawości, gdzie kupiłeś grę? Ja swoją zamówiłem z shopto.net - może oni sprzedają jakieś dziwne regionalki ?

Będę dawał znać.
    Ja kupiłęm grę w "game" w Anglii. Pudełko na napis, że jest do dystrybucji w Europie, Azji i Rosji - zawsze w takim wypadku polski język się wczytywał normalnie
    Może Polskę już z tego kręgu wykluczyli?

Dostałem odpowiedź, że większa ilość graczy zgłosiła podobny problem i deweloperzy pracują nad rozwiązaniem.