AC Valhalla

Problem z misją "Pomoc wyroczni" nie ma ikony misji nie da się wejść w interakcję z Valk. Nie da się grać dalej... 2 dzień po premierze takie problem. Prosze zróbcie z tym coś!!!

Pomoc Wyroczni

Mam ten sam problem. Kupiłem grę w dniu premiery, spędziłem w grze ponad 9 godzin. Zostawiłem wątek główny nad poczet eksploatacji świata, zacząłem robić wątek główny, i tu zonk. Opis misji jest wyświetlany w górnym lewym rogu, ale znacznik nie jest pokazywany, jak powinno być. Idąc do wyroczni nie ma żadnej reakcji, wczytywałem również poprzednie zapisy gry, nic nie dawało, żadne obejścia nie działają. Nie wiem czy zdają sobie sprawę z tego błędu, prawdopodobnie tak, przeglądałem różne fora.

Zastanawiam się nad zwróceniem gry, jest to niepoważne, szczególnie, że wszyscy mają ten problem.

Chciałem również wysłać zgłoszenie, ale opcja jest niedostępna, sugerują live czat, ale on tez jest wyłączony.

Witam ostatnio zakupiłem assassins creed valhala na ps4 i po zakończeniu misji ścigany mam problem z dotarciem do obozu pojawia się ściana niedostępności terenu i następuje dezynchronizacja i cofa mnie do ostatniego punktu zapisu i tak cały czas

Mam ten sam problem uhh

Też mam problem z Pomoc wyroczni

Hello. I have a problem with Assasin's Creed Valhalla. I bought the game today and after about 3 hours of playing, I stopped on the mission "Help the oracle". After entering the hut, nothing happens at all and I can't continue my mission. Please help.

Ja mam taki problem że w regionie Grantebridgescire nie można odnaleźć ostatniego artefaktu. Czytałem że ma się on pojawić gdy skończę wątek fabularny z Somą i wtedy artefakt pojawi się w Grantebridgescire w sali biesiadnej ale żaden artefakt się nie pojawił.

Assassin's creed valhalla Asgard

W trakcie misji w Asgardzie środki ochrony, kopula nie naprawila sie i opuszczajac ją ubywalo mi życia az mnie zabijalo wiec dalem "przebudzenie" i zajolem sie innymi misjami. Teraz chcialem wrócić do Asgardu ale niestety odrazu mi ubywa zycia i ginę po chwili. Patrzalem na zapisy z gry i nieatety nie mam zapusu przed ta misja. Teraz mam 48 h gry a poprzedni zapis mam z 15 h i 8h

Może mi ktoś pomóc nie wiem jak zmienić język w AC Valhalla mam zablokowną zmianę języka

Problem z dragem

Witam problem polega na tym, iż w zadaniu Czarne chmury nie uruchamia się walka z Dagiem. Co powoduje że nie mam możliwości ukończenia gry. Cały etap dotarcia z raportem z Centu o zawarciu sojuszu do sali biesiadnej w Kruczej Przystani przebiega dobrze oraz rozmowa z Dagiem i Randvi.
    Kiedy Eivor idzie spać za chwilę się budzi i tyle. Nic się nie dzieje. Powinna być walka z Dagiem. Co zrobić masakra grę od nowa zacząć kiedy jestem przy końcu???