Poprawki(przerwy techniczne)

Teraz to już nikogo nie witam.

A dlaczego a dlatego że w wolny czas po pracy chciałem pograć to nie bo jakiś pajac coś odwalił i nie można uruchomić ani swobodnego ani rankeda.

Co wy tak robicie mnie jak w pracy coś odwale to nie ma premii odpeierdol a tu co nic zero czy wy wogóle sprawdzacie to co wpuszczacie do sięci?? przeciez to jest masakra.

Ale nie darmowy weekend wysp haksów ciagłe problemy ale co to jest problem po stronie gracza bo wy jesteście bezkarni i bezbłędni.

Poprawcie wkońcu takie piedoły.

cropky's Avatar Banned
    Masz rację. Tak jakby nie można było robić zmian sukcesywnie nie wyłączając wszystkich serwerów na raz!
    Ale widać nas graczy mają w czarnej... No Zuzu daj mi kolejne ostrzeżenie bo wiesz co mam na myśli!

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Witajcie,

przepraszam za niegodności związane z wczorajszą przerwą techniczną i doceniam Waszą cierpliwość.
    Przerwy techniczne są konieczne, pewnych poprawek nie da się wprowadzić gdy serwery są czynne - podobnie jest z procesami konserwacyjnymi naszej infrastruktury. Jeśli jest możliwość wprowadzenia zmian bez ograniczania łączności dla graczy, korzystamy z niej.

O wszelkich przerwach staramy się informować z jak największym wyprzedzeniem tutaj, w tym subforum, żebyście wiedzieli, co się dzieje i mogli zaplanować swoją rozgrywkę.

Zuzu

Dobra zmiany zmianami ale jak następne zmiany będą to może napiszcie co zmieniacie bo my nic nie wiemy a potem macie takie kwiatki.
    Można napisać że zmiana będzie obejmować proces matchmekingu i wszyscy będą wiedzieć że z tym może być problem i pójdziemy sobie na grę użytkownika tak jak miało to miejsce wczoraj i bardzo dobrze się bawiliśmy a druga sprawa to jak już wprowadzacie zmiany to wprowadzajcie w godzinach pracy waszych suportowców a dlaczego bo możecie szybciej poprawić błąd a poza tym numer suportu na który można zadzwonić będzie dostępny a nie jak wczoraj po wybraniu numeru usłyszałem Numer niedostępny. Brawo.

A co do zmian to proszę o dodanie do gry użytkownika wiecej opcji dla osoby hostującej żeby mogła w czasie gry balansować graczy gdy zostanie 5 na 1 to wtedy przed rundą host zrobi roszade i w następnej rundzie na tej samej mapie będzie już lepiej.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Ilekroć zmiany są publiczne, są publikowane - tutaj na forach lub na oficjalnej stronie Rainbow 6.

Zmiany oczywiście są wprowadzane wtedy, kiedy jest obecny przeszkolony personel, który reaguje w razie, jeśli coś pójdzie nie tak.

Musiałeś wybrać zły numer, jeśli pojawił się taki komunikat - sprawdziłam i w dniu wczorajszym nie było żadnych problemów z naszymi telefonami - konsultanci normalnie odbierali je przez cały czas, w którym nasza linia jest otwarta (10.30-23.00 w dni robocze).

Dziękuję za podzielenie się sugestią! Jak zawsze, zostanie ona przekazana

Zuzu

Poza tym jest problem z skahaniem przez dziure w suficie bornie nie strzelaja jest freez i mnie mam szans na wyfranie stracia