Witam,

Gra Watch Dogs: Legion nie zapisuje mi stanu gry oraz postępów zrobionych po misji wstępnej. Za każdym razem gry uruchamiam grę startuję z pierwszym wybranym agentem i przed wykonaniem pierwszej misji. Przedwczoraj straciłem 3 godzinny postęp, wczoraj sześciogodzinny (w tym trzy dzielnice oczyszczone ze "znajdziek"). Dodatkowo przy próbie wyjścia z gry do głównego menu gra się zawiesza (w sensie, że nie ma żadnej reakcji czy wskaźnika na ekranie, że coś się dzieje), chociaż w tle słychać dźwięki jakby gra nadal toczyła się "w tle".
Gra jest w wersji pudełkowej na konsolę Xbox One, ale uruchamiana na Xbox Series X po aktualizacji Smart Delivery.
Odinstalowywałem grę, instalowałem ponownie, czyściłem pamięć podręczną i nie przyniosło to żadnego efektu.
Chciałbym spytać kiedy zostanie to naprawione i czy jak zostanie to naprawione to odzyskam mój postęp w grze czy będę musiał znowu zaczynać wszystko od początku?
Dodatkowo jako bonus do zamówienia otrzymałem jakieś 7 dni statusu VIP w grze, który oczywiście cały czas "leci". Rozumiem, że zostanie to odnowione po naprawieniu tego błędu?