Problem z subskrypcją.

Kilka dni temu chciałem kupić subskrypcję przez paypal. Przeklikałem ekrany, zapłacilem i pojawiło się, że subskrypcja aktywna. Po kilku godzinach gry moja subskrypcja została zawieszona. Spojrzałem na konto paypal i nie pobrało mi żadnej kwoty. Próbowałem znowu zapłacić ale ciągle wyskakiwał błąd i pisało, żeby zmienić rodzaj płatnośći. Próbowałem kartą revolut i dalej nic nie przechodziło. Wczoraj chciałem spróbować znowu i za pośrednictwem paypal dalej to samo. Spróbowałem ponownie także płatność paypalem i znowu ciągle mi odrzucało płatność. Po jakimś czasie zauważyłem, że z konta revolut pobrało mi najpierw 1 grosz, a potem 59,90. Do tej pory subskrypcjii brak, zero kontaku ze strony supportu, a nie chce znowu próbować innej metody płatnośći, żeby nie skończyc z kolejnymi zablokowanymi pięniedzmi. Będziecie coś z tym robić czy macie totalnie w poważaniu klientów ?
     1 people found this helpful

problem z subskrypcją

mam podobny problem. pobrało mi z karty opłatę, a po około 15 minutach gry, zostałem wylogowany z informacją że moja subskrypcja wygasła. To jakieś oszustwo.

Z tego co się dowiedziałem to trzeba mieć na danym koncie minimum 120 zł. 59,99 na subskrypcję i drugie 59,99 jako jakąś autoryzację, którą zwracają. Tylko patrząc ile jest tematów, że i tak ludzie nie dostali subskrypcji, a pobrało te 120 zł jakoś nie jestem przekonany czy to działa tak jak ma działać...

Czy problem został rozwiązany?

Ja mam to samo, tylko że mi pobrało i oczywiście już zablokowali mi konto 2 h później.