Zawieszona subskrypcja po trzech godzinach od zakupu

Witam. Dnia 27.11.20 zakupiłem subskrypcję ubisoft+. Pieniądze zostały pobrane, otrzymałem dostęp do konta i gier. Po 3 godzinach od zakupu, podczas gry zostałem wyrzucony z niej wraz z komunikatem "Hmm. Your payment failed". Dodam, że jestem przekonany, iż moja karta nie straciła ważności ponieważ płaciłem nią przed i po zakupie.
    Proszę o wznowienie subskrypcji lub zwrot pieniędzy.

Mam dokładnie to samo. Nie będę płacił 2 raz za to samo. Napisałem do supporta, ale nikt nie odpowiedział. Miał ktoś taki problem? Jak załatwiliście sprawę?

Originally Posted by Hajtawwerka Go to original post
    Mam dokładnie to samo. Nie będę płacił 2 raz za to samo. Napisałem do supporta, ale nikt nie odpowiedział. Miał ktoś taki problem? Jak załatwiliście sprawę?
    Witam, mam dokładnie ten sam problem. Nie mogę skontaktować się z obsługą klienta, ponieważ wysyłanie zgłoszeń na stronie działu obsługi klienta nie działa. Środki z karty zostały pobrane, ale na stronie banku przy szczegółach, transakcja jest opisana jako nie rozliczona. Sytuacja ta trwa
    od 01.01.21.

Witam

Jestem w identycznej sytuacji, zero odzewu od firmy ubisoft, totalnie olali, czy udało się coś dowiedzieć?

Pozdrawiam.