Na wstępie przepraszam za formę tej wiadomości. Próbowałem wcześniej wysłać zgłoszenie do Ubisoft, ale się nie dało, w szczegóły tej kwestii wchodził nie będę. Poniższa wiadomość jest tym, co nabazgrałem do ubisoftu, ale tyle tego było, że nie chciało mi się tego przerabiać na potrzeby forum. Z tego względu liczę, że może tu ktoś mi zdoła pomóc. A teraz do rzeczy:

Witam. Mam dwa problemy, jednak z racji tego, że dotyczą one nieco oddzielnych środowisk, nie mogłem uwzględnić obu w ankiecie powyżej. Jeden problem tyczy się funkcjonowania systemu zadań i nagród w grach (mowa tu o wyzwaniach i nagrodach klubowych). Drugi zaś jest odnośnie konkretnej gry, ale o tym później. Najpierw ubisoft club, a mianowicie - sekcja nagród oraz wyzwań związanych ze zdobywaniem żetonów uplay (przepraszam za brak znajomości ich właściwej nazwy) jest u mnie niedostępna. próbowałem się już wcześniej poradzić internautów na różnych forach czy jest to problem ogólny związany z problemami samego ubisoftu, czy raczej odosobniony przypadek problemów pojedynczego gracza. Z odpowiedzi można wywnioskować iż jest to tylko mój problem, a przynajmniej nie jest to globalne zjawisko występujące u wszystkich. Z tego też powodu bardzo proszę o pomoc i zajęcie się tym przypadkiem, abym znowu mógł się cieszyć dodatkowymi wyzwaniami zaproponowanymi odgórnie przez uplay oraz nagrodami jakie na mnie czekają za zdobywanie punktów. Na marginesie dodam, że ten problem jest nieco bardziej skomplikowany, ponieważ, w istocie, część gier nie posiada u mnie nagród ubisoft club, np w AC Odyssey wyświetla się komunikat o treści "Zdobyłeś wszystkie nagrody związane z tą grą", pomimo tego, że po wejściu w tą sekcję nie wyświetla się kompletnie nic, ale w innych przypadkach, np AC Origin, albo AC Unity lista nagród jest strasznie skrócona, przykładowo w Unity lista nagród składa się z 4 pozycji, a co więcej, usunięte zostały między innymi nagrody, które już odblokowałem.
Drugim problemem, myślę, że mniej skomplikowanym, jest funkcjonowanie pewnych mechanik we wspomnianym już wcześniej Assassin's Creed Odyssey. Mianowicie - problem stanowi mechanika personalizacji wyglądu naszego ekwipunku... a raczej jej brak! Widziałem kilka "poradników" jak korzystać z tej mechaniki, wiem dokładnie jak działa, co więcej kiedyś już z niej korzystałem (na długo przed zakupem gry miałem okazję skorzystać z darmowej próby weekendowej, w trakcie której ta mechanika już istniała i działała). Na wszelki wypadek podkreślę, iż chodzi tu o opcję możliwości zmiany wyglądu poszczególnych elementów naszego rynsztunku na takie które nam bardziej odpowiadają. To Tyle, liczę, że ktoś to odczyta i odpowie na to najszybciej jak się da. Z góry dziękuję.