Witam. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że już pisałem w tej sprawie kilka dni temu, lecz nie uzyskałem odpowiedzi. Co więcej, w poprzedniej wiadomości poruszałem temat jeszcze jednego błędu, który jak sądziłem, dotknął jedną z moich gier. Mowa tu o AC Odyssey oraz o mechanizmie zmiany wyglądu naszego wyposażenia. Okazało się, że to nie wina mojej gry, a źródeł internetowych, które jasno mówiły, że owa mechanika zostaje wprowadzona do gry, ale nie mówiły kiedy, poza nielicznymi, które równie jasno informowały, że będzie można skorzystać z owej mechaniki w dowolnej chwili rozgrywki. Jak się okazało, można z niej skorzystać dopiero po wykonaniu pewnego zadania fabularnego, o czym dowiedziałem się dopiero po jego wykonaniu. Dla tego piszę tę nową wiadomość, żeby uzyskać pomoc tylko w jednej sprawie, skoro druga jest już nieaktualna.
Poniższa zawartość jest w większości przekopiowaną częścią z mojego poprzedniego posta, mam nadzieję, że ktoś na to odpowie:

Ubisoft Club, a konkretnie sekcja nagród oraz wyzwań związanych ze zdobywaniem żetonów uplay (przepraszam za brak znajomości ich właściwej nazwy) jest u mnie niedostępna. próbowałem się już wcześniej poradzić internautów na różnych forach czy jest to problem ogólny związany z problemami samego ubisoftu, czy raczej odosobniony przypadek problemów pojedynczego gracza. Z odpowiedzi można wywnioskować iż jest to tylko mój problem, a przynajmniej nie jest to globalne zjawisko występujące u wszystkich. Z tego też powodu bardzo proszę o pomoc i zajęcie się tym przypadkiem, abym znowu mógł się cieszyć dodatkowymi wyzwaniami zaproponowanymi odgórnie przez uplay oraz nagrodami jakie na mnie czekają za zdobywanie punktów. Na marginesie dodam, że ten problem jest nieco bardziej skomplikowany, ponieważ, w istocie, część gier nie posiada u mnie nagród ubisoft club, np w AC Odyssey wyświetla się komunikat o treści "Zdobyłeś wszystkie nagrody związane z tą grą", pomimo tego, że po wejściu w tą sekcję nie wyświetla się kompletnie nic, ale w innych przypadkach, np AC Origin, albo AC Unity lista nagród jest strasznie skrócona, przykładowo w Unity lista nagród składa się z 4 pozycji, a co więcej, usunięte zostały między innymi nagrody, które już odblokowałem.