Czarna lista

Witam, chciałbym aby odnotowano jedną sprawę którą moglibyście zrobić dla nas w ramach współpracy graczy z ubi, mianowicie stworzyć podstronę na forum gdzie będą nicki wszystkich graczy zbanowanych w ramach projektu wszech-czasów w uzdrawianiu rozgrywki hucznie okrzykniętym BATTLEYE, chcemy mieć chodź taką pewność że gracze którzy zostali wykryci przez nas na używaniu haxów oraz mamy zebrane materiały w formie plików wideo byli faktycznie pozbawieni rozgrywki online. Ale taką pewność możemy mieć tylko wtedy gdy tych że graczy zobaczymy na czarnej liście. Nic więcej nam nie potrzeba tylko nick tyle możecie udostępnić graczom do wglądu bo to żadna tajemnica i tak wszyscy widzą w czasie rozgrywki którzy to gracze zostali usunięci przez system battleye. W innym przypadku po pierwsze nikt się już nie będzie angażował w zbieranie dowodów na nie równą rozgrywkę z drugiej stracicie graczy, bo mnie osobiście zaczyna męczyć taka rozgrywka i nie chce mi się zgrywać, przesyłać i opisywać sytuacji w których ktoś zabił mnie lub całą drużynę w sposób niewytłumaczalny posiadając 25 lvl i 85 godzin przegranych w r6. To w waszej kwestii pozostaje uzdrowienie rozgrywki a nie graczy, polecam skontaktować się w tej sprawie z firmą Rock_star.

Powyższe informacje nie stanowią reklamy innych firm a jedynie dostarczają wam informacji jak się obchodzić z graczami odpalonymi dodatkowo.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć maxx-PL,

dziękuję za podzielenie się pomysłem oraz za zaangażowanie.

Jak wspominałam już wcześniej na forach, karamy graczy łamiących regulamin poprzez stosowną karę wymienioną w zasadach użytkowania gry - karanie graczy poprzez publiczne potępienie nie jest techniką, którą stosujemy. Kara, jaka została nałożona na gracza i powód jej nałożenia są informacjami poufnymi i nie podajemy ich do wiadomości publicznej. W chwili obecnej nie ma informacji, które sugerowałyby, że ma się to zmienić.

Zapewniam jednocześnie, że gracze są odpowiednio karani za swoje przewinienia - czy to przez system BattlEye czy też przez naszych specjalistów, którzy cały czas badają zgłoszenia naszej społeczności.

Zuzu

Nie obrażając nikogo to takie ukrywanie wszelkich danych o użytkowniku gry który został złapany na hakowaniu i macie na to dowody jest takim samym prawem jak karanie w Polsce pijanych kierowców wszyscy wiedzą że nie wolno i wszystkich się straszy odebraniem prawa jazdy a i tak wszyscy piją i jeżdżą nadal jest może minimalny odsetek tych którzy wzięli sobie to do serca ale gdyby tak w przepisach było że takiego pijanego delikwenta będzie się wymieniać z imienia i nazwiska oraz w gratisie otrzyma pamiątkowe foto na czarnej liście policyjnej bazy danych to myślę że więcej by to zmieniło.

Co do karania a regulaminu to ja znalazłem taki oto fragment :

Surowo zabrania się prób edytowania, psucia lub zmieniania kodu gry lub serwera. Każde takie zachowanie będzie skutkowało natychmiastową likwidacją konta, a może nawet prowadzić do odpowiedzialności cywilnej i/lub sankcji karnych.
    Korzystanie z klientów trzecich stron służących hakowaniu, oszukiwaniu oraz używania botów jest ściśle zakazane.

Czy nie można by tak od razu zastosować tego punktu regulaminu? myślę że dało by to więcej do myślenia, bo jaką macie pewność że podczas dajmy na to 5 godzinnej rozgrywki wśród haxów gracz nie będzie musiał po tym skontaktować się z psychologiem bądź nie zrobi sobie krzywdy?

Granie na przeciw odpalonych męczy psychicznie zwłaszcza jak chcę się w spokoju i uczciwości rozegrać kilka rund ze swoim team-em

Proszę was weźcie sobie do serca zdrowie psychiczne waszych graczy.

I znowu Ranked jest ok ale kolesie sie odpalaja i jest po meczu hax ewidenty strzela w black bearda przez sciane i zabija bo wie ze niem a szans.

I co wy robicie przed zabezpieczeniem przed haxksami??

Ciągle są nowi i jak mam wbić range jak nie ma szans żeby wyjść na bezpośrednie starcie??

I co teraz z takim meczem ja domagam się unieważnienia takiego rankęda.

Domagam się stworzenia grupy graczy których zgłoszenia będa piorytetem rozwiązanym w 24H

Domagam się bo zapłaciłem i gram uczciwie i proszę bez głupiego gadania zę bedzie to przekazane bo jak bedzie taka informacja napisze na innym forum zagranicznym że słabo działa support w polsce bo mam juz dosyc pisac w pustke nie bede pilnował ortografi bo mi się nie chce jak wam cos z tym zrobić

unk4ss's Avatar Senior Member
    +1 do powyższych

Żeby nie było - ja podałem prosty i tani algorytm wyłapywania haxów z szacunkową 90% skutecznością i czasem banowania góra kilka minut. Podałem do supportu (PL) i do Zuzu na priv message. Ale to nie moja rzecz zajmować się wymyślaniem algorytmów i szukaniem rozwiązań; są ludzie, którzy za to biorą pieniądze pozyskane z tego, co uczciwi gracze zapłacili za grę. Nieuczciwi też zapłacili, ale skoro nie przestrzegają regulaminu, nie biorę ich pod uwagę.

No i co z egzekwowaniem kar za naruszenie regulaminu ? Czy są wyciągane takie konsekwencje? :" Każde takie zachowanie będzie skutkowało natychmiastową likwidacją konta, a może nawet prowadzić do odpowiedzialności cywilnej i/lub sankcji karnych." Czyli jak rozumiem, skasowanie konta wraz ze wszystkimi przypisanymi do niego grami to kara minimalna?