Problemy z połączeniem i banem

Witam,

Dziś na rankedach moja ekipa doświadczyła problemw przez ktre przegraliśmy, to jest nie wporzadku.

Po pierwsze ban battleye za nic tylko informacja czasowo zbanowany z rozgrywek rankingowych i oczywiście podczas gry. O co chodzi ja się pytam.

Druga sprawa przerwanie połączenia bez przyczyny połączenie internetowe ok wiec serwery ubi są do **** takie moje zdanie.

I teraz pytanie jaka rękompensatę otrzymamy za zepsucie dobrej zabawy?? Nie mowie o bostach bo to mi nie potrzebne pytam się o poważne rzeczy tak jak my traktujemy rozgrywke ale zostaje to przerwane z waszej winy.

cała rozgrywka na stramie https://www.twitch.tv/h3llgat3e

Wasza inicjatywa żeby to znaleźć w końcu dużo was tam jest.

A i macie na 7 dnie bo nagranie wtedy zostanie usuniete.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć SAT_H3IIGat3ePL,

jeśli zostałeś zablokowany przez system BattlEye na dłuższy czas i uważasz, że stało się to niesłusznie, skontaktuj się proszę z naszym wsparciem technicznym za pomocą zgłoszenia i wyjaśnij sytuację, załączając dowd, że zostałeś zbanowany niesłusznie.

Jeśli ban był na krtszy okres czasu i powtarza się stale, a nie robisz nic niezgodnego z regulaminem, wtedy warto przyjrzeć się temu artykułowi lub skontaktować z pomocą techniczną BattlEye.

Jeśli chodzi o problemy z połączeniem, w trakcie weekendu mieliśmy problemy z serwerami, ktre w tym momencie powinny być zakończone - przepraszam za związane z tym niedogodności.

Zuzu