Nie moge polaczyc sie ponownie do gry rankingowej

Podczas rozgrywki wyrzucilo mnie z gry, przy probach ponownego polaczenia do meczu otrzymywalem kod bledu 4-0xfff0bdc0. Po kilkunastu probach polaczenia gra sie zakonczyła a ja otrzymalem NIESLUSZNIE 30 min kary oraz przegrany mecz wraz ze spadkiem MMR. Prosze o naprawienie bledu oraz rekompensate za stracony mecz oraz kare.

Oczywiscie strona supportu ubisoft nie dziala, bo nie mozna wyslac nawet zgloszenia poniewaz live chat ktory jest jedyna opcja jest wylaczony :)

Pozdrawiam.
     1 people found this helpful

U mnie ten sam problem od momentu kiedy wyszedł New Dawn (ponad miesiąc). Pomimo dziesiątek zgłoszeń i wysłanych raportów "Szanowne Państwo" z Ubisoft dalej woli olewać nas i problem. Taki Riot Games, Digital Extremes czy Blizzard odpisuje w maksymalnie 24h, tutaj możesz zaczekać się do następnego sezonu... o ile nie dłużej.

Znou to samo

dzisiaj miała miejsce podobna sytuacja wyrzucenie z gry i ban na gry oczywiście ranked odechcenia się grać przez was. Nie odpalę tej gry już nigdy. Bardzo dobre traktowanie graczy macie.

unk4ss's Avatar Senior Member
    Nie liczcie na to, że tu ktoś z ubi to czyta. Ew pomoc albo telefoniczna, albo zagraniczne forum.
    Nawet jak to forum nie było martwe to pomocy i tak się tu nie uzyskało