Brak kontynuacji fabuły zadanie Czarne chmury

Witam problem polega na tym, iż w zadaniu Czarne chmury nie uruchamia się walka z Dagiem. Co powoduje że nie mam możliwości ukończenia gry. Cały etap dotarcia z raportem z Centu o zawarciu sojuszu do sali biesiadnej w Kruczej Przystani przebiega dobrze oraz rozmowa z Dagiem i Randvi.
    Kiedy Eivor idzie spać za chwilę się budzi i tyle. Nic się nie dzieje. Powinna być walka z Dagiem. Co zrobić masakra grę od nowa zacząć kiedy jestem przy końcu???

Assassin creed valhalla

Witam ponownie mam problem z zadaniem Czarne chmury. Brak kontynuacji fabuły. Nie pojawia się Dag z ktrym mam stoczyć walkę. W Kruczej Przystani wszystko zablokowane. Czy możecie mi pomc. Nie można grać dalej w celu ukończenia gry. Od tygodnia Nie mogę grać. Wczytuję zapisy wcześniejsze i nic z tego.

Ten sam problem

Originally Posted by ellisdee01 Go to original post
    Witam ponownie mam problem z zadaniem Czarne chmury. Brak kontynuacji fabuły. Nie pojawia się Dag z ktrym mam stoczyć walkę. W Kruczej Przystani wszystko zablokowane. Czy możecie mi pomc. Nie można grać dalej w celu ukończenia gry. Od tygodnia Nie mogę grać. Wczytuję zapisy wcześniejsze i nic z tego.
    Witam mam ten sam problem czy może już Pan rozwiązał go jak tak to proszę o informację

Czarne chmury

Tak u mnie ten sam problem od kilku dni. Odinstalowanie i zainstalowanie ponownie nie pomaga. Gram na PS4 jestem po 60 godzinach w grze :/
    Czy ktoś pisał do supportu ubisoftu w tej sprawie? Widziałam na zagranicznym forum, że ludzie mają ten sam problem.

Ten sam problem

Originally Posted by beyond7777 Go to original post
    Tak u mnie ten sam problem od kilku dni. Odinstalowanie i zainstalowanie ponownie nie pomaga. Gram na PS4 jestem po 60 godzinach w grze :/
    Czy ktoś pisał do supportu ubisoftu w tej sprawie? Widziałam na zagranicznym forum, że ludzie mają ten sam problem.
    Ja prbuje grać od nowa skasowałem wszystkie sejwy

Originally Posted by Arnolddzikk Go to original post
    Ja prbuje grać od nowa skasowałem wszystkie sejwy
    Mam ponad 50 godzin gry i mi też ta misja nie idzie na PS4. Z tego co wyczytałem trzeba czekać na nowy patch bo kasowanie dębw nic nie daje