Problem z wydarzeniem w świecie "W wierze siła"

Dzień dobry, Gram w AC Walhalle na ps5. Mam problem z Wydarzeniem w świecie gry "W wierze siła". Podchodzę do grupki osób na wyspie i nic się nie dzieje. Postać ma spuszczoną głowę i nawołuje do chrztu. Ale nie mam jak z nim porozmawiać bo nie ma dymku do opcji dialogowej. Sprawdzałem na you tubie jak ktoś inny to przechodzi i tam widać dymek nad postacią do opcji dialogowej. Eivor zagaduje i wydarzenie się rozpoczyna. Próbowałem wczytywać wcześniejsze "sejwy" ale za każdym razem mam ten sam problem. Pozdrawiam
     2 people found this helpful

to samo na pc

Mam to samo na pc. Postać pozostaje bez możliwości interakcji. Dodatkowo u mnie nie można rozpocząć wyzwań od bogów mimo ukończenia gry i poziomu mocy 430. Zniknęło mi zadanie z beowulfem :<
     1 people found this helpful

To samo na PS4

Czyszcząc Mapę na sam koniec dotarłem do właśnie tego zadania.
    Nie można rozpocząć jakiejkolwiek interakcji.
    Wczytywałem zapisy z przed wielu godzin wcześniej albo te z przed dotarcia do celu i dalej nic się nie dzieje.

PS5 ten sam problem

Mam na PS5 to samo zero reakcji.Nie wiem czy grać dalej chciałem wbić platyne ale chyba nie ma sensu.

Ten sam problem PS5

Mam to samo, wszystkie inne trofea wbite a przez to jedno wydarzenie nie mogę wbić platyny. Mam nadzieję, że szybko wyjdzie jakaś aktualizacja i błąd zostanie naprawiony.