Assassin's creed 2022

]Podobno nowy Assassin'S Creed ma być w czasach Wojny stuletniej, albo III krucjaty, ale chyba raczej ze wskazaniem na to pierwsze. Bez względu na to, gdzie będzie się rozgrywać akcja kolejnej gry z serii AC, i tak ją kupię. Nie rozumiem jednak, dlaczego do tej pory nie zrobili Assassin'S Creed w II wojnie światowej...
    Moim zdaniem UBISOFT powinien przestać się wygłupiać i zrobić w końcu pełnometrażową grę ASSASSINS CREED w uniwersum II wojny światowej. Tłumaczenia, że to nudny okres i nie nadaje się do takiej gry są bez sensu. W tych realiach jest choćby świetna seria SNIPER ELITE, gdzie rozprawiamy się z całą masą Nazistowskich Niemcw, a także mamy okazję zlikwidować samego Adolfa H. Więc nie rozumiem oporw UBISOFTU przed stworzeniem ASSSASSINS CREED w realiach II wojny światowej. Kto by nie chciał wcielić się w asasyna po cichu likwidującego Nazistw, oraz ich czołowych dowdcw, poszukując jednocześnie kolejnego artefaktu, ktrym mogłaby być Włcznia Świętego Maurycego. Pamiętam, że w AC Syndicate była ukryta mini misja, w ktrej przenosiliśmy się w czasie do I wojny światowej i wykonywaliśmy kilka zadań dla Winstona Churchilla. Według mnie czasy II wojny światowej świetnie się nadają do serii ASSASSINS CREED.
    Do dzieła, UBISOFT!

odp

jeszcze się dziwię dlaczego nie było w cesarstwie rzymskim... było we włoszech, ale chodzi mi o te legiony

assassin creed 2022

no do tego assassina 2 wojna światowa to ten artefakt mgłby służyć hitlerowi aby podbić świat, np. mgłby pokazywać prawdziwe oblicze jakiejś osoby, albo mogłaby przejmować maszyny wroga, lub przez siłe tego urząxdzenia wybuchało by paliwo, proch i inne łatwopalne. moim zdanim mogłoby takie coś być. podobałby mi się jeszcze assassin creed china, tyle że nie 2 i pł D tylko taki jak odysey, czyli zwiedzamy świat miasta itd. myślę że lugdziom by się spodobało. i jeszcze do tej 2 wojny to ubisoft może nie chce tego, bo wyglądało by to tak jak call of duty czy batelfield a nie chcą aby było tak jak w przypadku black flag gdzie ludzie mwili ze ta gra nadawałaby się jako osobna gra o piratach, ale nie o assassynach. może też nie pasyje do siebie broń karabinowa i assassyn bo takich gier jest niemało.