Assassin's Creed IV Black Flag - Freedom Cry brak dostępu do dlc.

Witam! Piszę z powodu, gdyż zakupiłem przez Ubisoft dodatek do gry Assassin's Creed IV Black Flag - Freedom Cry.

Podstawowa gra jest aktywowana i była już w 2014 roku TYLKO na Uplay/ubisoft. Nie mam gry na steam czy gdziekolwiek indziej.
    Dodatek był kupywany w oficjalnym sklepie ubisoft, na obecnej przecenie, niestety, w grze on nie działa.

NIE DOSTAŁEM żadnego cd-key'a kupując DLC, te odrazu dodało się do konta i chyba zainstalowało, gdy pobrałem podstawową wersję gry.

Wyczytałem na internecie, iż Adewale z podpisem Freedom Cry powinien pojawić się w prawym grnym rogu w menu głwnym AC Black Flag. Niestety jest tam tylko opcja, ktra przenosi mnie do sklepu ubisoft. Wygląda na to, jakby dlc nie zostało dodane do mojego konta, lub sama gra go nie widziała.

Jak mogę to naprawić ? Pieniądze zostały pobrane z mojego konta bankowego. Dodatek widnieje jako ZAKUPIONY na koncie.

Pierdole ten ubisoft cały. Ten moment gdy musisz scrackować z neta grę, ktrą KUPIŁEŚ w oficjalnym sklepie firmy, bo Ci mają na tyle wyjebane, że nie da się uzyskać od nich pomocy. Jeszcze nie ma żadnego kontaktu z obsługą klienta czy czegoś w stylu pomocy technicznej online. Źałosne XD