AC Valhalla "Czarne Chmury/A Brewing Storm"

Witam mam bardzo poważny błąd. Mianowicie nie chce się uruchomić misja "Czarne Chmury", scenka gdzie Drag wyzywa gracza na pojedynek nie pojawia się jedynie gra się ładuje i nic nie można robić. Ani rozmawiać z innymi npc ani teleportować a festiwal ostara dodany w ostatniej aktualizacji zachowuje się tak jak bym dopiero rozpoczął grę i nie posiadał jeszcze osady tzn na zadaniu widnieje komunikat "Zagraj w podstawę gry". W grze mam nabite 120 godzin zrobiłem praktycznie wszystko co było do zrobienia i wziąłem się za zadania głwne.

Assasin Creead Valhalla "Czarne Chmury/A Brewing Storm" ps4

Witam
    Mam problem z misją Czerne chmury po załadowaniu misji nie ma sceny z drug em i misji.

Ten sam problem

Originally Posted by marinerro1 Go to original post
    Witam
    Mam problem z misją Czerne chmury po załadowaniu misji nie ma sceny z drug em i misji.
    To samo już miesiąc to trwa niech dają aktualizację bo tragedia

Mam identycznie ten sam problem , a aktualizacji jak nie ma tak nie ma .Brak słw

Super sprawa. To forum jest pewnie po to żeby sobie popisać a nie zgłosić problem. Chyba nikt tu nie zagląda oprcz zfrustrowanych graczy.
    Ciekawe że Ubisoft sprzedaje zepsuty produkt i nic sobie z tego nie robią bo dalej jest dostępny w sklepie a nawet zachęcają do kupna DLC

żeby było jasne - też mam tego buga a jak widać na innych forach sprawa dotyczy wielkiej ilości graczy.

1.2.1 i można walczyć Eivorem dalej

pozdr

Tags for this Thread