Witam drogie Ubisoft Support
Potrzebuje waszej pomocy w problemie związanym z moją grą, a parę ich jest.

1. Ostatnimi czasy podczas gry zawsze w 3 albo 2 rundzie gry gra mi ujmijmy to "freezuje" czyli widzę ten sam ekran i nie mogę wykonać żadnego ruchu. Pasek zadań w komputerze jest zablokowany i nie mogę na niego najechać puki nie kliknę przycisku Windows na klawiaturze.
2. Podczas gry w trybie nie rankingowym często jestem wyrzucany przez system battleye bez większego powodu, nie używam żadnych programw wspomagających ani nie obrażam innych graczy czy griefuje. Po wyłączeniu gry nie mogę ponownie dołączyć przez błąd system czy tam sieci bo sam już nie wiem, komunikat to "rainbow six error code 4-0xfff0be25" i nie ma na niego jasnego wyjaśnienia ani rozwiązania.
3. Mogę prosić o jakieś porady by polepszyć ilość fps w grze i płynność jej chodzenia. Będę bardzo wdzięczny za jakieś porady ktre nie obejmują kupna nowego sprzętu.

Uprzedzając możliwe odpowiedzi to jedyne programy odpalone w tle podczas gry to Discord, Steam i Ubisoft bo te są mi potrzebne do komunikacji i korzystania z gry. Ustawienia graficzne mam już najniższych możliwych do ustawienia w grze więc poprawianie płynności gry poza launcherem mi jest obojętne. Może ta gra nawet wyglądać jak Minecraft, dla mnie jakość grafiki znaczenia nie ma haha.