Witam. Proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu który powtarza się praktycznie za każdym razem kiedy próbuję grać w trybie kooperacji a także w trybie single player, a mianowicie po uruchomieniu " gry " postać zaczyna losowo uruchamiać zakładkę mapy czy wypuszczać drona, kłaść się na ziemie i uruchamiać nokto i termo wizje , dzieje się tak czy gram pojedynczo czy w trybie kooperacji , nie jestem w stanie wydedukować jakie czynniki wpływają na takie zachowanie postaci , zniechęca mnie to do dalszej rozgrywki i mam " niesmak " po tak zacnym tytule , grę kupiłem na platformie Uplay ( Ubisoft Connect ) i z desperacji także na EpicGame , niestety problem występuje w obu kopiach gry , wykonałem reinstal gry i odłączyłem wszystkie kontrolery jakie miałem podpięte do komputera, ale problem dalej występuje. Znalazłem podobny temat z takim samym problemem co u mnie , ale nikt z odwiedzających nie potrafi rozwiązać problemu. link do tematu : . W swojej bibliotece gier Uplay ( Ubisoft Connect ) posiadam sporo ciekawych tytułów gier, szanuję i cenie sobie każdą z nich, ale taka sytuacja skutecznie zniechęca mnie do dalszego grania . Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc .