Problem z uruchomieniem might and magic X

Witam,

Otż mam problem z odpaleniem gry might and magic x Legacy deluxe edition.
    Problemw jest kilka, na stronie nie widzę tej gry jako dodanej do mojej kolekcji . W uplay widzę i jestem w stanie zainstalować grę. Kolejny Problem pojawia się gdy prbuje uruchomić grę ze skrtu na pulpicie. Dostaje informacje, ze tytuł nie jest dodany do mojej biblioteki po prbie dodania tej gry ( z biblioteki gier na uplayu kopiuje klucz prbuje aktywować jeszcze raz) i dostaje komunikat, ze klucz jest nieprawidłowy.

Na moim PC można obejść ten problem uruchamiając grę bezpośrednio z launchera uplay, ale nie da się uruchomić gry z Geforce Now...

Pozdrawiam,
    Piotr

Widzę że totalna olewka tematu ubisoft oraz nvidia, brawo, świetne podejście do userw.... tylko pieniądze jak płacić to żaden problem. Internet huczy z tgymi błędami, nie można nic zrobić od miesięcy i zero odpowiedzi.

Mam taki sam problem z R6 przez geforce now (PC , android) wybieram grę z biblioteki uplay bo kupioną mam z konta ubisoft i prosi o klucz???
    Reszta jak u kolegi wyżej.

ZERWIJCIE wspłpracę z Nvidia skoro nie potrafią sobie z tym poradzić od miesięcy i Wasze gry tam nie chodzą... to samo mam z innymi tytułami... Żenada.

Tags for this Thread