UBI-Zuzu's Avatar Community Manager

Rainbow Six Siege - wrażenia

Cześć wszystkim,
    minęło już kilka dni od premiery Rainbow Six Siege, część z Was na pewno zdołała spędzić w tej grze kilka godzin.
    Jak Wam się podoba na tą chwilę? Dajcie znać!

Zuzu

JA się wkurzam masakrycznie, dopiero co wyszła gra już pełno hakw, W terrorhunt mają po 99999999999 punktw, nie można zgłosić gracza ktry cię zabił żenada

Cześć ShadowMannnn i witaj na forum,
    pracujemy obecnie nad rozwiązaniem tego problemu. Nie chcemy, by nieuczciwi gracze psuli zabawę innym.
    W tej chwili jest możliwość raportowania graczy za pomocą zgłoszenia do naszej pomocy technicznej.

Zuzu

Cześć

Kiedy wprowadzicie możliwość wyłączania ikon symbolizujących klasy postaci?
    Irytuje mnie brak takiej możliwości i zależy mi na takiej zmianie.

pozdrawiam
    Maciek

Cześć ZLODZIEJ_Maciek, witaj na forum!

Dzięki za podzielenie się opinią w tej kwestii. Zostanie ona przekazana zespołowi deweloperskiemu.

Zuzu

Cześć

Nadeszła nowa łata i nadal ikony operatorw są widoczne albo inaczej - "nie wyłączalne".
    Ikony operatorw często zasłaniają cel do ktrego strzelam - pogarsza to jakość rozrywki - okazjonalnie jest to też powodem team kill.
    Z forw jakie czytałem na temat Rainbow Six Siege widzę że jest to dość popularny wątek w kwestii niezadowolenia graczy.
    Kwestia modyfikacji UI ma znaczenie i w mojej opinii obecne możliwości modyikacji UI nie pasują do poziomu rankingowego.
    Możliwość wyłączenia całego UI też było by jakimś rozwiązaniem.

pozdrawiam
    Maciek

Dzięki wielkie za feedback po aktualizacji! Dam znać zespołowi o Twoim zdaniu.

Zuzu

Tags for this Thread