Wywala z gry po utraceniu neta w sekunde :)

Witam, jestem w pierożek zażenowany tym waszym systemem wyrzucania z gry. Mam niestety problemy z internetem, ktry mnie wywala co kilka godzin na 3-2 sekundy. Przez ten czas zostaje WYRZUCONY Z RANKEDA KIEDY UGRYWAM ALBO POTRAFIE WYGRAĆ I NAGLE PUF, WYRZUCONY 2 rankedy miałem 3-2 i mnie wyrzuciło na sekunde i zawieszenie gry. Wygrywałem 3-1 i nagle mnie wyrzuciło po czym moi koledzy wygrali i co ? ZAMIAST WYGRANEGO RANKEDA DOSTAŁEM MINUS KILKADZIESIĄT PUNKTW I 15 MINUT BAN Może wkońcu zrobicie żeby wywalało po 10 sekundach ? Bo to naprawde pierożkujące.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Vaginov.EZ, witaj na forum!

Rozumiem Twoją frustrację, dziękuję za podzielenie się zdaniem, zostało ono odnotowane i przekazane.

Zuzu

Nie wiem co wy robicie z tą grą ale jak tak dalej pjdzie to chyba zaczne grać na originie a nie na platformie ubisoftu.
    Mam problem z netem i wywala mnie ok trudno jakoś to przeżyje ale to że nie można wrcić do meczu rankingowego szczeglnie i cały czas się łączy to już jest wasza wina.
    ja czekam 15 min aż gra łaskawie dołączy mnie do zespołu, i nie tylko ja mam taki problem jak wyrzuci bo cały oddział, a nie że trace rangę przez to że wasz serwer nie może mnie z powrotem dołaczyc do gry