Problem z teksturami

Witam, mam dość nietypowy problem, ktrego rozwiązania nigdzie nie mogę znaleźć. Mianowicie znikają mi tekstury ludzi i zwierząt przez co gra staje się niemożliwa. U ludzi widać tylko ubrania natomiast reszta tekstur jest niewidzialna, zwierzęta natomiast widać z daleka a po zbliżeniu znikają im tektury, czasem widać kawałek futra, lub strzały weń wbite.
    Zainstalowałem już najnowsze sterowniki, przeinstalowałem grę i od kilku godzin prbuję rżnych konfiguracji grafiki i niestety nic się nie zmienia. Wersja gry to 1.3.3.
    https://zapodaj.net/a8c637e76711f.jpg.html <- zdjęcie poglądowe

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Gietos_94_,

przykro mi słyszeć o Twoim problemie. Czy dobrze widzę, że mowa o Far Cry Primal na PC?

Zuzu

Dokładnie tak Far Cry Primal wersja PC 1.3.3, co dziwne sama gra chodzi dobrze i płynnie, wszystkie inne elementy wyglądają na pełne, jedyny problem jest z teksturami ludzi i zwierząt i to na dodatek wyłącznie z bliska, gdyż z daleka wszystko wygląda normalnie. Możliwe że zmiana ktregoś ustawienia w grafice rozwiąże problem, ale jak dotąd metodą prb i błędw nie znalazłem rozwiązania.

Czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki karty graficznej?

Zuzu

Owszem, rozwiązywanie problemu zacząłem od ponownej instalacji gry i aktualizacji wszystkich możliwych sterownikw.

W takim razie doradzam kontakt z naszym wsparciem technicznym, ktre pomoże ustalić przyczynę takiego stanu rzeczy i wyelimonować ją. Możesz skontaktować się z nimi poprzez tą stronę lub telefonicznie: 22 306 00 63.

Zuzu

No cż, zatem skontaktuję się z pomocą techniczną, dziękuję i pozdrawiam, jeśli pomoc techniczna znajdzie rozwiązanie udostępnię je na forum żeby kolejna osoba widziała co robić.

EDIT: Skontaktowałem się z pomocą techniczną, problem leży w taktowaniu karty graficznej i niestety nic się z tym faktem nie da zrobić. Teoretycznie podmianka tych konkretnych tekstur na nieco prostsze mogłaby to rozwiązać, lecz nie jest to forum moderskie. Także jeśli ktoś jeszcze będzie mieć problem z teksturami należy sprawdzić czy taktowanie karty graficznej jest zgodne z obsługiwanym przez grę, bo pomimo spełniana wymagań pamięciowych niestety wyższy prg taktowania jest konieczny do prawidłowego działania.

Dziękuję za informację!
    Ciesze się, że przyczyna problemu została odnaleziona, przykro mi, że nasi konsultanci nie mieli lepszych wieści.

Temat zamykam.

Zuzu