Kolejna dobra zmiana

Witam, dnia 27.09.2016 r. (po restarcie serwerów które miały być o 16.00 i trwać około 15 minut) od godziny 21.00 nie było opcji żeby połączyć się ze znajomymi w drużynie,(wogóle u play się schrzanił) nigdy nie pisałem niecenzuralnie ale schrzanił się to mało powiedziane.

Ile jeszcze macie zamiar robić z graczy debili i matołów i robić z ich zapłaconych za niemałe pieniądze niby pełnowartościowych gier pole do testowania nowych LEPSZYCH ustawień i zabezpieczeń ? Żyjemy w 21 wieku, a WY się uczycie gry pisać?

Dzisiaj nie pozdrawiam.

unk4ss's Avatar Senior Member
    +1. nic dodać nic ująć. Połączenie się w drużynę przypomina raczej cud niż matchmaking.

maxx temat Ci się nie wpisał :P

sam wy kreskowałem żeby nie było że jakieś wulgaryzmy czy coś. Aha i jeszcze jedno można tego mojego posta z samej góry przesłać do tych inżynierów od gry i zabezpieczeń niech się dowiedzą że niewiele potrafią.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Wam maxx-PL i unk4ss,

jeśli takie problemy pojawiają się u Was w grze po przerwie technicznej implementującej poprawkę, polecam wyłączenie komputera i włączenie go ponownie - gra powinna wówczas zachowywać się normalnie.

Zuzu

Wyłączanie i włączanie komputera nie zmieniało nic, problemy takie same jak my, mieli też pozostali znajomi więc to nie jest problem jednostkowy, a kolejna sprawa to może wypadało by kolejnym razem z informacją o planowanych resetach serwerów oraz implementowaniu do nich jakichś poprawek poinformować graczy na forum że do poprawnego działania gry po aktualizacji oraz restarcie serwerów jest ponowne uruchomienie komputera?

Tylko parę słów więcej a ile mniej złości i zdenerwowania by było?

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Jeśli problem cały czas ma miejsce, proszę skontaktować się z naszym wsparciem technicznym na stronie bądź pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

W razie gdy implementacja poprawki wymaga dodatkowych czynności od graczy, o wszystkim informujemy w stosownym poście na forum.

Zuzu

Po co mamy dzwonić jak nic to nie zmieni tylko przyjecie zgłoszenia to tak samo jak by zgłoszenie wysłać przez stronę. Dzwoniłem więc wiem ale co z tego jak nawet nasze proste pomysły nie są brane pod uwagę.
    Po pierwsze: Serwer bliżej kraju bądź w kraju. Mniejszy ping i poprawa w netcodzie. Zgłaszam chyba z 3 miesiące temu raki pomysł przy rozmowie telefonicznej i co i dupa. Czy to jest naprawdę taki duży problem??
    Po drugie: pisanie o planowanej przerwie w dzień przerwy to przesada na kilka godzin przed HAHAHAHAHHA tyle powiem.
    Po trzecie: zamiast głupich przywieszek i dupereli poprawcie istniejące błędy albo stwórzcie grupę graczy którzy będą testować poprawki przed ich wprowadzeniem.

A na koniec pytanie do osób które to czytają. Może zasypy grupę ubisoft na FB filmikami z błędami jakie są w grze może tak coś damy radę zrobić bo tu widzę to jest tylko lanie wody.

Nie wyżywajcie się na biednej Zuzu, ona może tylko przyjąć Wasze zgłoszenie i przekazac odpowiedniemu zespołowi. Jak chcecie bluzgać na twórców idźcie na amerykańskkie forum Ubi

Prawda jest taka ze na amerykańskim to taki przeczyta, opędzluje coś kalorycznego i puści pawia w stołek, na tym się skończy;P

A tak na serio to tu nikt sie nie wyżywa gdyż z Ubi nie tylko ona czyta i to jest kierowane ogólnie. ( przynajmniej tak gdzieś pisała ;P )