Assassin's Creed III - Problem z pobraniem DLC

Witam, jestem świeżo po ponownej instalacji AC3 i mam dwa problemy pierwszy to Uplay nie pobiera mi aktualizacji do tej gry, przy uruchamianiu po prostu startuje z wersji 1.0 i nie szuka nawet żadnych aktualizacji, a druga sprawa wygląda tak, że nie mogę pobrać DLC The Battle Hardened Pack jak i Tyranii Króla Waszyngtona. Do tej pory dało się normalnie pobierać a teraz kiedy wchodzę w zakładkę "Zawartość do pobrania" to pod interesującym mnie DLC nie ma napisu "pobierz" tylko "masz tę grę". Z tego co wiem jednorazowo do pobrania był dostępny tylko The Hidden Secrets Pack i dla tego DLC zrobiłem kopię zapasową, a pozostałych mając pewność, że będą bezproblemowo dostępne do pobrania z mojego konta Uplay po prostu nigdzie nie zachowałem. Dlatego chciałem zapytać co zrobić aby te DLC móc jednak pobrać i przede wszystkim jak zaktualizować grę bo z tego co się orientuję to ostateczna wersja to 1.06 a nie 1.0.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześc UpoirnyOrszak, witaj na forum!

W sprawie tej sytuacji doradzam kontakt z naszym wsparciem technicznym - nasi konsultanci przyjrzą się bliżej tej sprawie. Możesz się z nimi skontaktować na tej stronie bądź pod numerem: 22 306 00 63.

Zuzu