Heroes VII - Aktywacja dodatku spowodowała utratę przedpremierowych bonusw

Jestem posiadaczem pudełkowej edycji Heroes VII zakupionej rok temu w łdzkim empiku (aktywowana na Uplay za pomocą załączonego w pudełku kodu) ktra zawierała w sobie wszelkie przedpremierowe bonusy takie jak na przykład dodatkowi bohaterowie do wyboru.
    W ten weekend otrzymałem w ramach prezentu imieninowego samodzielny dodatek Trial by Fire w formie elektronicznego prezentu na platformie Steam.
    http://store.steampowered.com/app/445310
    Po zainstalowaniu Trial by Fire za pomocą steam (ktry zainstalował mi się w osobnym katalogu) przy pierwszym uruchomieniu wyskoczyło mi okienko Uplay zapytało mnie czy powiązać tą grę z moim kontem Uplay. Potwierdziłem i uruchomiłem grę.
    Czyli mam obecnie grę zainstalowaną dwukrotnie w dwch osobnych katalogach raz za pomocą Uplay i drugi raz za pomocą Steam.
    Po uruchomieniu gry zauważyłem że podstawka i samodzielny dodatek poprawnie się "sparowały" i mam do wyboru obie kampanie zarwno z podstawki oraz dodatku i to niezależnie czy uruchomiam wersję steam czy uplay.
    Przy prbie uruchomienia pojedynczego scenariusza od razu rzuciło mi się w oczy że ubyło mi bohaterw dostępnych do wyboru i to pomimo że uruchamiałem wersję zainstalowaną za pomocą Uplay.
    Po dokładniejszym śledztwie okazało się że aktywacja dodatku spowodowała utratę nie tylko bonusowych bohaterw ale też wszystkich innych DLC ktre wcześniej posiadałem.
    W sekcji "Zawartość do pobrania" miejscu gdzie wcześniej miałem napisy "Masz tę grę" teraz mam niebieskie buttony "Kup teraz".
    Chciałbym zatem prosić o zwrot wszelkich utraconych przeze mnie DLC

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Asgaf, witaj na forum!

Przykro mi słyszeć, że przytrafiła Ci się taka rzecz. Nasi konsultanci powinni być w stanie pomc Ci w tej sprawie. Możesz się z nimi skontaktować otwierając zgłoszenie na tej stronie bądź dzwoniąc pod numer: 22 306 00 63.

Zuzu