Witajcie, agenci!
W zeszłotygodniowym Stanie Gry rozmawialiśmy o tym, co będzie się działo w drugim tygodniu funkcjonowania publicznego serwera testowego oraz o pewnych zmianach, ktre zajdą w wyposażeniu i broni w ramach aktualizacji 1.4. W tym tygodniu zajmiemy się oglnie pojętym łupem!
Na blogu twrcw gry już opublikowaliśmy wpis, w ktrym przybliżamy temat zdobyczy w ramach aktualizacji 1.4. Znajdziecie go tutaj!
Jeśli jeszcze o tym nie słyszeliście, to informujemy, że odcinki Stanu Gry będą publikowane także w formie podcastw dla tych z was, ktrzy wolą słuchać, robiąc w tym czasie coś innego!
Poniżej znajdziecie nagranie dzisiejszego Stanu Gry.

Link do streamaW dniu dzisiejszym przeprowadziliśmy konserwację zarwno głwnego serwera gr jak i serwera testowego. Serwer gry przeszedł standardową konserwację, ktrej celem była dalsza optymalizacja oraz czyszczenie baz danych, zaś na serwerze testowym zaimplementowaliśmy łatkę zaplanowaną na tydzień trzeci!
Aby dowiedzieć się więcej o tym, co będzie się działo w trzecim tygodniu testw, zapoznajcie się z naszą najnowszą Odprawą oraz z pełną listą informacji aktualizacyjnych. Przypominamy, że informacje te dotyczą zmian, poprawek oraz dodatkw wprowadzonych po drugim tygodniu funkcjonowania serwera testowego. Jeśli chcecie mieć pełen obraz tego, co wprowadzi aktualizacja 1.4, zajrzyjcie do globalnych informacji aktualizacyjnych!

W trzecim tygodniu zbliżymy się wreszcie do ostatecznego kształtu, jaki ma przybrać aktualizacja 1.4, i mamy nadzieję, że opinie społeczności to potwierdzą. Dostrzegamy wielki sukces serwera oraz zaangażowanie w każdym tygodniu testw, za co chcemy podziękować wam, czyli naszej społeczności. Nie możemy się już doczekać, aż aktualizacja 1.4 trafi w wasze ręce!
A ponieważ dziś zaczyna się kolejny tydzień testw, pamiętajcie, by odwiedzić przypisany im dział porad i sugestii i przekazać nam wasze opinie!

Przyszłość publicznego serwera testowego
Ponieważ po trzecim tygodniu serwer testowy poświęcony aktualizacji 1.4 zostanie wyłączony, część z was zastanawia się już, jaka czeka go przyszłość. Doskonale rozumiemy, że serwer testowy okazał się wielkim sukcesem dzięki zaangażowaniu społeczności i na pewno będziemy go jeszcze wykorzystywać przy okazji kolejnych aktualizacji.
Czas likwidacji/czas zgonu
Podczas drugiego tygodnia testw naszą uwagę przykuły liczne komentarze, z ktrych wynikało, że zmiany wprowadzone w czasie likwidacji oraz czasie zgonu tylko pogorszyły działanie tych elementw. Sprawdzamy właśnie źrdło tego problemu i w trzecim tygodniu testw powinien on już być rozwiązany. Informujcie nas na bieżąco, jak wygląda sytuacja!
Lekki karabin maszynowy MG5
Wiele osb zwrciło uwagę na schemat lekkiego karabinu maszynowego MG5, ktry pojawił się na serwerze w drugim tygodniu testw. Trafił on tam przez pomyłkę i nie zostanie dodany wraz z aktualizacją 1.4. Widzieliśmy opinie, z ktrych wynikało, że chętnie zobaczylibyście tę broń w ramach najbliższej łatki, ale pki co koncentrujemy nasze wysiłki na usprawnieniu istniejącego systemu uzbrojenia i wprowadzenie nowych broni będzie wymagało czasu. Karabin jednak pojawi się wraz z ktrąś z kolejnych aktualizacji!