Problem z mikrofonem

Po ostatniej aktualizacji gra nie znajduje mojego mikrofonu. Wcześniej bez zarzutów wszystko było świetnie, po aktualizacji zniknęła moja ikonka headsetu oraz mikrofon w grze nie działa. Paru rzeczy tam próbowałem, reinstalacji gry, sterowników headsetu oraz na forach czytałem o dezaktywacji reszty urządzeń nagrywających(ustawienia windows ten głośniczek na pasku zadań). Nie wiem kompletnie co zrobić, kontaktowałem się na fb z supportem, napisałem na stronie zgłoszenie teraz próbuję tutaj. Gra bez mikrofonu bywa uciążliwa co jest dosc jasne.

*Uprzedzam pytania
    Headset? - California acces Cobra
    Platforma? - Pc, uplay
    Czy mikrofon działa np na skype czy ts czy nne gry np na steamie? - Tak.
    Uplay w ustawieniach ma zaznaczony Twój mikrofon z headsetu? - Tak.
    Próbowałeś wyłączyć i włączyć? - Tak.

Pozdrawiam

Hej. Udało się Tobie uporać z tym problemem?
    Mam identyczny po ostatniej aktualizacji...
     1 people found this helpful

Niestety, czekam ciągle na odpowiedź Ubi albo kogoś kto poradził sobie z tym.

Sobie jeszcze poczekacie zapewne bo ubi ma wiecznie czas.... ja na łaskawą odpowiedz " z automatu" czekałem łaskawie ponad miesiąc, a i tak jak zwykle niby wina u mnie a nie u nich była. A dziwnym trafem po aktualizacji hoho którejś tam samo się naprawiło, i wina u mnie....

Ten problem na bank związany jest z aktualizacją co miała miejsce bo znajomy to samo ma ( a wczesniej jak i u Was było ok)
     1 people found this helpful

No to czekamy na aktualizacje...

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Wszystkim,

w tej sprawie zachęcam do kontaktu z naszym wsparciem technicznym, który przyjrzy się bliżej tej sprawie, na tej stronie bądź pod numerem telefonu:22 306 00 63.

Zuzu

Skontaktowałem się telefonicznie z działem technicznym i niestety większość ze wskazówek odnośnie rozwiązania tego problemu, nie była u mnie możliwa do wykonania. To co mogłem zrobić, nie podziałało. Gra wykrywa mikrofon jak przed aktualizacją, natomiast nie można w żaden sposób zmienić opcji "Poziom nagrywania czatu głosowego"
    Czy jest szansa, że zostanie to naprawione w aktualizacji czy muszę się pogodzić z brakiem możliwości kontaktu głosowego?

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Neko_Terosnip, witaj na forum!

Przykro mi, że wskazówki naszego wsparcia nie pomogły. Oczywiście pracujemy nad naprawą tego błędu, powinien on wkrótce zostać wyeliminowany.

Zuzu

EDIT: Problem z czatem głosowym powinien zostać rozwiązany przez przerwę techniczną z dnia 20.10.

Originally Posted by UBI-Zuzu Go to original post
    EDIT: Problem z czatem głosowym powinien zostać rozwiązany przez przerwę techniczną z dnia 20.10.
    Witaj Zuzu, jeśli przerwa juz sie odbyła to problem dalej pozostaje taki sam. Dam znac jutro przy drugiej próbie.

Potwierdzam, problem z mikrofonem nadal występuje.
    Chyba że trzeba gdzieś w grze włączyć odpowiednią opcję po tej awarii.

Tags for this Thread